You are currently viewing SZKOLNA POCZTA WALENTYNKOWA

SZKOLNA POCZTA WALENTYNKOWA

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Samorząd Uczniowski SP nr 25 w Rzeszowie także pamiętał o dniu zakochanych i z tej okazji, jak co roku, zorganizował pocztę walentynkową. 13 lutego ozdobiona skrzynka pocztowa czekała przy szkolnym sklepiku na kartki. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
We piątek, 14 lutego, korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcję posłańców poczty walentynkowej pełnili oczywiście członkowie Samorządu Uczniowskiego. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane.
”Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają!”

Opracowała Kamila Lew