You are currently viewing ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU POLONISTYCZNEGO PT. „LEKTUROWE MEMY”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU POLONISTYCZNEGO PT. „LEKTUROWE MEMY”

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „LEKTUROWE MEMY”. Wszystkie nadesłane prace były formą refleksji (i żartu) nad lekturami szkolnymi, jednak nie wszystkie odnosiły się do lektur obowiązkowych (czego oczekiwał punkt 2 Regulaminu konkursu). Niemniej, wszystkim uczestnikom gratulujemy twórczej myśli i fantastycznych pomysłów!

Szczególnie gratulujemy zwycięzcom!

I miejsce zdobyła Maja Kinasz (klasa 7a) za mem z motywem z „Zemsty”.

II miejsce otrzymała Emilia Lis (klasa 5a) za mem dotyczący lektury „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”.

III miejsce wypracowała Małgorzata Górak (klasa 8a) memem odnoszącym się do satyry „Żona modna”.

Na wyróżnienie zasłużyła sobie Amanda Krukar (klasa 7a), która, nawiązując do obecnej sytuacji, wykorzystała myśl z utworu „Quo Vadis”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zachęcamy do obejrzenia nagrodzonych prac.

Dodatkowo prezentujemy zabawny mem Zofii Andres, który prawdopodobnie oddaje stosunek wielu z Was do lektur szkolnych…

Komisja konkursowa:
mgr Małgorzata Oczoś