You are currently viewing Dzień Patrona

Dzień Patrona

SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ OKOLICZNOŚCIOWEJ ODSŁONIE STRONY INTERNETOWEJ!

Powstała ona z powodu dwóch ważnych wydarzeń z życia naszej szkoły, a których – ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną – nie możemy inaczej uczcić. Pierwszym z nich jest dorocznie świętowany Dzień Patrona Szkoły (28.05), a drugim – planowana beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Przygotowywany od miesięcy uroczysty Dzień Patrona nie może odbyć się w takiej formie jak byśmy chcieli. Z tej okazji postanowiliśmy przenieść świętowanie na miarę „zdalnej szkoły”, czyli do Internetu.
Chcemy, aby niniejsza strona przybliżyła wszystkim postać Prymasa Tysiąclecia. Był on człowiekiem wyjątkowym, o złotym sercu i nieprzeciętnej mądrości. Niech taki obraz Patrona Szkoły będzie dla nas wzorem do naśladowania.

HYMN SZKOŁY
TABLICA PATRONA
SZTANDAR
ABC SPOŁECZNEJ KRUCJATY MIŁOŚCI
Program i SAVOIR VIVRE uczniów SP 25
Złote myśli naszego Patrona
ZWYKŁY NIEZWYKŁY
ZDJĘCIE PRYMASA
ZDJĘCIA PRYMASA
Święto Patrona Szkoły 2015
Święto Patrona Szkoły 2016
Święto Patrona Szkoły 2017
Komańcza. Spotkanie Szkół Prymasowskich
DELEGACJA NASZEJ SZKOŁY NA JASNEJ GÓRZE
KONKURS PRYMASOWSKI – ROZSTRZYGNIĘCIE
KONKURS LITERACKI – ROZSTRZYGNIĘCIE
KONKURS PLASTYCZNY – ROZSTRZYGNIĘCIE
PORTRET PRYMASA

Zespół Prymasowski SP 25 w Rzeszowie
maj 2020
Opracowanie graficzne materiału
Małgorzata Garlak-Niedziółka