You are currently viewing Pożegnanie klas ósmych on-line.

Pożegnanie klas ósmych on-line.

W dniu 25 czerwca 2020roku odbyło się spotkanie on-lin –„Pożegnanie klas ósmych”. Zaproszenie przyjęli Absolwenci szkoły, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice Uczniów i Prezydium Rady Rodziców Szkoły. Spotkanie przebiegło w atmosferze wspomnień z wydarzeń życia szkolnego uczniów kończących edukację w szkole. Angelika Gil i Wiktor Boczkaj – uczniowie klasy ósmej uświetnili spotkanie występami wokalno-muzycznymi.

Dyrektor szkoły Pani Bożena Zięba podziękowała wychowawcom i nauczycielom za przekazaną wiedzę i mądrość. Za postawy społeczne, które będą wzorem do naśladowania i przygotowaniem do życia w społeczeństwie.

Dziękowała Rodzicom za pomoc w przedsięwzięciach które organizowała szkoła, za rodzicielską troskę i opiekę, dzięki której uczniowie odnosili sukcesy. Za wielkie wsparcie w rozwijaniu młodych umysłów.

Pani Dyrektor żegnając się z uczniami życzyła, aby doświadczenia zdobyte w szkole dodały im odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu w życiu.: „..Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się być wartościowymi, wrażliwymi ludźmi…”

Na zakończenie spotkania Dyrekcja szkoły przekazała Wszystkim życzenia pięknych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.