You are currently viewing Udział naszej szkoły w I Międzyszkolnym Turnieju Robotów

Udział naszej szkoły w I Międzyszkolnym Turnieju Robotów

  • Post category:Aktualności

1 października w I Międzyszkolnym Turnieju Robotów wystartowała pierwsza nasza drużyna. Zadaniem zespołu było skonstruowanie robota oraz zaprogramowanie go do wykonanie misji w określonej przestrzeni miejskiej z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych oraz małych dzieci. Drużynę w trzy osobowym składzie reprezentowali uczniowie klasy piątej: Zuzia, Hieronim i Szymon. Opiekunem grupy była Pani Anna Domin. Po rozgrywkach pełnych emocji i radości czekamy na ostateczne wyniki, które zostaną ogłoszone po zakończeniu turnieju. Jutro kolejny dzień rywalizacji. Dziękujemy Urban Lab Rzeszów za gościnność oraz Spice Gears Academy za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Opracował Rafał Kochański