You are currently viewing „Segreguję, bo warto”.

„Segreguję, bo warto”.

Drodzy Uczniowie, Pedagodzy, Rodzice!!!!!

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż nasza szkoła przystąpiła do konkursu ekologicznego:

„Segreguję, bo warto”.

Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca, a jego organizatorem i fundatorem nagród jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Szkoła, która zgromadzi i przekaże w zbiórce MPGK Rzeszów największą ilość surowców plastikowych otrzyma 3 000 zł.

Zbiórka odbywać się będzie w szkole do 13 listopada 2020 roku. Prosimy aby przyniesione butelki były czyste, zakręcone i zgniecione oraz zapakowane w worek foliowy. Takie worki prosimy przekazać Panu Januszowi Burzymowskiemu – pracownikowi szatni, który wyznaczył specjalne miejsce na gromadzenie powyższych surowców.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów komunalnych   (ze szczególnym uwzględnieniem odpadów plastikowych).

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału!!!!!

W przypadku pytań proszę o kontakt:
Anna Pasieka – nauczyciel biologii i przyrody