You are currently viewing Akcja Woda Dla Służby Zdrowia

Akcja Woda Dla Służby Zdrowia

W dniu 2 listopada została zakończona Akcja Woda Dla Służby Zdrowia.
Uczniowie klasy 4d wraz z rodzicami i z Panem Sebastianem Sondejem zebrali 462 butelki 0.5 litrowej wody niegazowanej, które zostały przekazane dla Pogotowia Ratunkowego do walki z epidemią SARS-CoV-2Chcielibyśmy aby te małe buteleczki wody ugasiły pragnienia w tak ciężkiej pracy jaką jest Ratownictwo Medyczne. Wiemy że Ratownicy codziennie niosą pomoc w walce z epidemią i nie tylko. Życzymy Ratownikom i całej Służbie Medycznej dużo zdrowia i wytrwałości w tak ciężkich czasach jakie nas wszystkich dotknęły.

Chciałbym serdecznie i z całego serca podziękować rodzicom klasy 4d za trud i za wielkie zaangażowanie które włożyli aby zdobyć tak wielką ilość małych buteleczek wody. W ubiegłym tygodniu 0.5 litrowych buteleczek nawet zaczynało brakować w Hurtowniach. Brawo Wy. Brawo My.

Serdeczne Podziękowania składają na rzecz Szkoły Podstawowej nr 25 i Pana Sebastiana Sondeja
Rzeczniczka WSPR Pani Katarzyna Zygmunt-Kowalska
Koordynator WSPR Piotr Sawicki