You are currently viewing Charytatywna zbiórka pieniędzy

Charytatywna zbiórka pieniędzy

W tym szczególnym przedświątecznym czasie pragniemy uprzejmie zaprosić Uczniów i ich Rodziców, Nauczycieli i wszystkich Pracowników szkoły do udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Szkolny Samorząd Uczniowski co roku organizował zbiórkę darów. Obecnie jest to bardzo utrudnione ze względów sanitarnych.

Dodatkowo w tym roku szkolnym realizujemy w naszej szkole projekt w ramach ogólnopolskiego grantu Narodowego Banku Polskiego pt. „Polski ZŁOTY ma sto lat”, w którym również zaplanowano taką charytatywną zbiórkę funduszy na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Po uzgodnieniu z przedstawicielami Hospicjum bardzo prosimy o wpłacanie pieniędzy na konto tej instytucji:

PKO Bank Polski SA 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

1. Lwowska 132

35-301 Rzeszów, woj. Podkarpackie

(NIP: 813 34 76 177 ; REGON: 180168889 ; nr KRS: 0000265120)

W tytule przelewu bardzo prosimy o wpisanie: darowizna – Polski Złoty – SP 25. Dzięki temu dopiskowi pracownicy Hospicjum będą mogli przekazać nam informację o zebranej przez nas kwocie. Pieniądze można przekazywać od dnia 2 grudnia 2020 r. do 24 grudnia 2020 r.

Prosimy również Rodziców uczniów o podanie informacji wychowawcom klas o udziale dziecka w takiej formie działania charytatywnego (bez podawania kwoty), by odnotować ten pozytywny fakt.

Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy 8a uczestniczący w projekcie „Polski ZŁOTY ma sto lat” będą propagować akcję wśród swoich koleżanek i kolegów ze szkoły.

Organizatorzy akcji będą bardzo wdzięczni za każdą „Złotówkę Serca” przekazaną przez nas na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Liczy się każde wsparcie okazane w tak trudnym czasie!

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją!