You are currently viewing Konkurs historyczno-literacki „Mój przyjaciel Krzyś” dla uczniów klas VII i VIII

Rok 2021 to rok Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie „Baczyński”, realizowanym przez szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w całym kraju, upamiętniającym postać tego wyjątkowego pisarza i człowieka. W ramach tego projektu biblioteka szkolna ogłasza konkurs historyczno-literacki „Mój przyjaciel Krzyś” dla uczniów klas VII i VIII. Zachęcamy do wzięcia udziału. Poniżej publikujemy regulamin konkursu oraz zgodę na udział ucznia w konkursie (należy ją podpisać oraz wysłać skan lub zdjęcie wraz z pracą ucznia  pod adres: biblioteka@sp25.resman.pl).

Do pobrania: Zgoda na udział w konkursie Mój przyjaciel Krzyś