You are currently viewing KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚWIĘTE SŁOWA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO”

KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚWIĘTE SŁOWA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO”

W ramach obchodów Dnia Patrona uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Święte słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Celem konkursu było zilustrowanie, w formie plakatu, jednej z wybranych myśli Prymasa Tysiąclecia.

Nasi uczniowie licznie zaangażowali się w przygotowanie plakatów, z pośród których jury konkursowe wybrało 10 prac. Zostały one wysłane na konkurs ogólnopolski.

Są to prace:

W kategorii klas IV – V:  Aleksandry Maciejczyk z kl. 5a, Zuzanny Maciejczyk z kl. 5a, Kariny Dziobak z kl. 5a, Andżeliki Nowak z kl. 5a, Weroniki Kudyby z kl. 4a

W kategorii klas VI – VIII: Poli Szczepańskiej z kl. 8b, Arona Gieronia z kl. 7e, Karoliny Partyki z kl. 6c, Leny Mycek z kl. 6c, Emilii Czeluśniak z kl. 6c.

Gratulujemy zwycięzcom i czkamy na wyniki konkursu ogólnopolskiego.

Opracowała: Alicja Miś