You are currently viewing Nowości w szkolnej świetlicy

Nowości w szkolnej świetlicy

• Post category:Świetlica

Nasza świetlica została ostatnio doposażona w nowe zabawki, gry edukacyjne rozbudzające ciekawość świata, inteligencję, zdolności manualne i wiedzę oraz materiały do zajęć plastycznych.
Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kącik kuchenny gdzie została umieszczona nowoczesna kuchenka indukcyjna , mikrofalówka, toster, przybory kuchenne i cała masa produktów spożywczych. Do dyspozycji kucharzy są nawet specjalne kucharskie czapki, a wkrótce pojawią się i fartuszki. Dzieci chętnie bawią się w prowadzenie restauracji odrywając role managera, kucharza, kelnera czy klienta.
Wszystkie nowości zostały zakupione z pieniążków zebranych podczas Świątecznego Kiermaszu zorganizowanego przez nauczycieli świetlicy.