You are currently viewing „Zdrowy styl życia. W poszukiwaniu czystej energii”

„Zdrowy styl życia. W poszukiwaniu czystej energii”

Kolejna edycja miejskiego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej.

Zapraszamy uczniów klas 4 – 6 szkół podstawowych Miasta Rzeszowa do udziału w miejskim konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Zdrowy styl życia. W poszukiwaniu czystej energii”. Organizatorem konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego Świlczy, Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy. Konkurs stanowi jeden z elementów Programu Edukacji Ekologicznej „Zdrowo jem – zdrowo żyję” i w bieżącym roku szkolnym jest organizowany już po raz dwunasty. Organizatorzy informują również, że w Podkarpackim Kuratorium Oświaty została wdrożona procedura umożliwiająca wpisanie tegorocznym laureatom tego osiągnięcia na świadectwie szkolnym. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w wersji internetowej na stronie Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie w terminach podanych w regulaminie. Wszystkie edycje konkursów cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym przedsięwzięciu edukacyjnym.

Klauzula RODO

Bożena Zięba – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie
 Anna Hadała – koordynator konkursu (EKODAR, SP 25 w Rzeszowie)