You are currently viewing Pola Nadziei 2022

Pola Nadziei 2022

Zakończyliśmy akcję ,,Pola Nadziei 2022”, której celem było zebranie funduszy na potrzeby opieki hospicyjnej dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

3 kwietnia 2022 r. wolontariuszy naszej szkoły można było spotkać kwestujących pod trzema rzeszowskimi kościołami, a w dniach 8-9 kwietnia 2022 r. kontynuujących tę  żonkilową akcję w trzech sklepach na terenie Rzeszowa.

Kwestującym wolontariuszom i rodzicom dziękujemy za udział w przedsięwzięciu oraz poświęcony czas. Uczniom wykonującym papierowe żonkile i panom ze szkolnej Pracowni Robotyki i Druku 3D stokrotne dzięki za wykonanie żonkilowych magnesików! Administracji i obsłudze szkoły dziękujemy za opiekę nad żonkilowym ogródkiem.

Serdeczne podziękowania za wspaniałą współpracę składamy paniom z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci: Monice Barłowskiej-Kuchar i Justynie Babirackiej, proboszczom trzech rzeszowskich parafii pod wezwaniem: św. Judy Tadeusza, Matki Bożej Pocieszenia i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, oraz kierownikom rzeszowskich sklepów, w których kwestowali nasi wolontariusze (Frac – przy. ul. Obrońców Poczty Gd. oraz ul. Krakowskiej 20, Delikatesy Centrum – przy ul. Dębickiej).

Zebraliśmy wiele dzięki wielkim sercom otwartym na pomoc dla najbardziej potrzebujących, najbardziej bezbronnych. Jesteśmy przekonani, że to dobro wróci do Państwa.

Puszki ze zebranymi pieniędzmi zostały przez nas przekazane do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, gdzie zostaną policzone.

Bożena Zięba – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie

Szkolne Koło Wolontariatu i Szkolne Koło Caritas: Grażyna Gajownik-Jakubek, Anna Bacik, Anna Pasieka, Monika Skiba, Beata Kudlek, Bogusława  Drzał.