You are currently viewing Rozstrzygnięcie konkursu na bukiet wielkanocny Osterstrauß

Rozstrzygnięcie konkursu na bukiet wielkanocny Osterstrauß

Bukiety Wielkanocne to charakterystyczny element Świąt naszych zachodnich sąsiadów, który zagościł również w polskich domach.
W naszej szkole w ramach lekcji języka niemieckiego odbył się konkurs związany z tradycją świąteczną krajów niemieckojęzycznych. Zadanie polegało na własnoręcznym wykonaniu bukietu.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Wszystkie prace zachwyciły pomysłowością kompozycji, soczystością barw i znajomością wielkanocnych zwyczajów naszych zachodnich sąsiadów.

Komisja w składzie: pani Elżbieta Ozga oraz pani Agnieszka Feliks wyłoniła zwycięzców:

I miejsce ex aequo:
Anna Boratyn kl.8d, Milena Porada kl.5d

II miejsce ex aequo:
Izabela Wiernicka kl.5b, Michał Mularski kl.5a

III miejsce ex aequo:
Elżbieta Dziedzic kl.5a, Kacper Obal kl.5d

Wyróżnienia otrzymują:

Karolina Czeluśniak kl.4b
Jakub Podolak kl.5d
Barbara Śmiechowska kl.5a
Martyna Kruk kl.5d

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zmaganiach konkursowych. Podziwiamy Waszą kreatywność i życzymy nadal weny twórczej!