You are currently viewing Tak Pomagam

Tak Pomagam

Jak co roku Szkolne Koło Caritas Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie wzięło udział w przedświątecznej ogólnopolskiej akcji „Tak POMAGAM”. Zbiórka żywności organizowana była w tym roku już po raz siedemnasty przez Caritas Polska na rzecz ludzi potrzebujących wsparcia ze względu na trudną sytuację życiową i materialną, bezrobotnych, rodziny wielodzietne, osoby ubogie i bezdomne.
93 wolontariuszy z naszej szkoły w dniach 6-7 grudnia 2019 r. zebrało w sklepach sieci Frac, Lidl, Biedronka i Carrefour rekordową ilość artykułów spożywczych i środków czystości, które trafią do ludzi ubogich z naszego regionu na Święta Bożego Narodzenia. Akcję wspomogło także 40. rodziców oraz 7. nauczycieli: Anna Bacik, Joanna Dworak, Agnieszka Feliks, Grażyna Gajownik- Jakubek, Katarzyna Mucha, Renata Popek oraz ksiądz Dominik Leniart.
Serdecznie dziękujemy za udział w naszej akcji Księdzu Dyrektorowi Piotrowi Potyrale z Caritas Diecezji Rzeszowskiej, naszym wspaniałym wolontariuszom i ich rodzicom, nauczycielom, oraz wszystkim ofiarodawcom.

Opracowała:
Grażyna Gajownik Jakubek