You are currently viewing Międzyszkolny Konkursu Informatyczny pn. „Tinkercad Master – Pasja i Zabawa!”

Międzyszkolny Konkursu Informatyczny pn. „Tinkercad Master – Pasja i Zabawa!”

💁 Międzyszkolny Konkursu Informatyczny pn. „Tinkercad Master – Pasja i Zabawa!” z wykorzystaniem Tinkercad i druku 3D.
Zbliża się weekend, a wraz z nim przypominamy o ➡️ Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Tinkercad Master – Pasja i Zabawa!”
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu 👉 Gminy Miasta Rzeszowa. Do udziału w konkursie uczniów zgłasza 🔔 szkoła do dnia 16 maja br.
Samo wyzwanie konkursowe dotyczy wykonania modelu, którego celem jest promowanie zdrowego trybu życia i zrównoważoną mobilność jak również powinien nawiązywać do kampanii Rowerowy Maj 🚵🚴‍♀️. Organizatorzy konkursu określili propozycje modeli w poszczególnych kategoriach klasowych:
➡️ Klasy I – III: przywieszka, brelok, medal
➡️ Klasy IV-VI: pudełko na akcesoria, kubek
➡️ Klasy VII-VIII: statuetka, puchar
Oceny projektów dokona Kapituła Honorowa Konkursu:
🥁 Tomasz Kamiński – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa
🥁 Justyna Pałys – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
🥁 Anna Weselak – Dziennikarka TVP Rzeszów
🥁 Adam Kunior – Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa
🥁 Bogusław Tomczak – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie
🏆 Wyniki poznamy 21 maja br. o godz. 10:00 podczas uroczystego wręczenia medali i dyplomów w @Urban Lab Rzeszów. Trzymamy kciuki ✊✌️ za wszystkich małych i tych dużych informatyków rzeszowskich.
🤝 Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Rzeszowie oraz Urban Lab Rzeszów.
💁 Opieka merytoryczna & techniczna konkursu: @Rafał Kochański, @Bartłomiej Biedroń, @Ryszard Hałgas