You are currently viewing Uroczystość szkolna PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość szkolna PASOWANIE NA UCZNIA

  • Post category:Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzieci z klas pierwszych dołączyły do grona uczniów naszej szkoły. W dniu 14 października 2022 roku odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość PASOWANIE NA UCZNIA, w której uczestniczyli: pani wicedyrektor Monika Obrzód,  rodzice oraz uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami. Obecny był także poczet sztandarowy szkoły. Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły, następnie każda klasa na scenie prezentowała krótką część artystyczną. Ślubowanie oraz pasowanie uczniów poprowadziła pani wicedyrektor w obecności sztandaru szkoły. Podczas uroczystości panowała podniosła i wzruszająca atmosfera. Dalsza część spotkania miała miejsce w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów oraz mile spędzonych chwil w naszej szkole.