You are currently viewing Kolejna edycja wojewódzkiego konkursu multimedialnego o tematyce ekologicznej – klasy 7-8.

Zapraszamy uczniów klas 7 – 8 szkół podstawowych województwa podkarpackiego do udziału w wojewódzkim konkursie multimedialnym o tematyce ekologicznej „Jetem eko. Zdrowy produkt ekologiczny. Organizatorem konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego Świlczy, Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy. Konkurs stanowi jeden z elementów Programu Edukacji Ekologicznej „Zdrowo jem – zdrowo żyję” i w bieżącym roku szkolnym jest organizowany już po raz trzynasty. Organizatorzy informują również, że w Podkarpackim Kuratorium Oświaty została wdrożona procedura umożliwiająca wpisanie tegorocznym laureatom tego osiągnięcia na świadectwie szkolnym. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas międzynarodowych targów Ekogala 2022  w Rzeszowie w terminach podanych w regulaminie. Wszystkie edycje konkursów cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym przedsięwzięciu edukacyjnym.

Działanie sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego w ramach zadania „Podkarpacki Naturalny Wypas III”.

Bożena Zięba – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie
 Anna Hadała – koordynator konkursu (EKODAR, SP 25 w Rzeszowie)

Klauzula RODO