You are currently viewing „Segreguję, bo warto”. Dzięki wam, zdobyliśmy 2. miejsce!

„Segreguję, bo warto”. Dzięki wam, zdobyliśmy 2. miejsce!

Za nami kolejna edycja konkursu „Segreguję, bo warto”. Dzięki wam, zdobyliśmy 2. miejsce!

Na przełomie września i października uczniowie naszej szkoły włączyli się w zbiórkę surowców wtórnych, plastiku i makulatury, która związana była z konkursem pt. „Segreguję, bo warto”.

Tym razem podczas akcji udało się nam wspólnie zebrać 6 990 kg makulatury i plastiku. W przeliczeniu na jednego ucznia, każdy z was zgromadził niemal 8,5 kg surowców wtórnych.

W związku z tym organizatorzy konkursu „Segreguję, bo warto” przyznali Szkole Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia  w Rzeszowie 2. miejsce. A to wszystko dzięki WAM!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę surowców. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie będzie dla nas motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań oraz pogłębieniem naszej wiedzy na temat segregacji odpadów i dbania o czystość naszej planety.