You are currently viewing MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE ZE ŚRODOWISKIEM

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE ZE ŚRODOWISKIEM

We wtorek 6 grudnia 2022r. na zaproszenie mamy naszych bliźniaczek pani Agnieszki Ziółkowskiej  uczniowie klasy 2d odwiedzili Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie. Uczestniczyliśmy w zajęciach pod hasłem „MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE ZE ŚRODOWISKIEM”. W ramach tego spotkania zwiedziliśmy Centralne Laboratorium Badawcze. W tym laboratorium zaprezentowane zostały urządzenia do badania poziomu czystości powietrza i hałasu. Byliśmy w  Pracowni Fizyczno – Chemicznej i Hydrobiologicznej. Widzieliśmy piękne różnokolorowe minerały. Na zakończenie pobytu w Inspektoracie Ochrony Środowiska dzieci spotkały się ze świętym Mikołajem i otrzymały prezenty – niespodzianki. To było ciekawe i niezapomniane spotkanie.

Opracowanie i zdjęcia Jolanta Garbaczewska