You are currently viewing Sprzątamy Dla Polski!

Sprzątamy Dla Polski!

Międzynarodowy Dzień Ziemi uczniowie naszej szkoły uczcili poprzez praktyczne działania, włączając się w ogólnopolskie wydarzenie SprzątamyDlaPolski! W piątkowe przedpołudnie 15 klas, pod opieką wychowawców oraz nauczycieli przyrody i biologii, wyruszyło na oczyszczanie z odpadów Baranówki 4, od Przyrwy, aż po park w Miłocinie. Przed akcją, na lekcjach przeprowadzono edukację uczestników, przypominając i jednocześnie utrwalając zasady prawidłowej segregacji odpadów. Wykonano szereg prac plastycznych i plakatów, mających uświadamiać na co dzień nam wszystkim, że każdy mieszkaniec Ziemi, odpowiada za jej los. Dziękujemy Uczniom z klas 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2c, 2d, 2e, 3a, 3b, 3c, 3e, 4c, 4d i 5c, Wychowawcom i Nauczycielom, za udział w tej szczytnym wydarzeniu i świadomość współodpowiedzialności za naszą planetę.

Koordynator wydarzenia SprzątamyDlaPolski! Agnieszka Lewieniec