You are currently viewing Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej

Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej

Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego w Świlczy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie mają zaszczyt poinformować, że dokonano rozstrzygnięcia dwóch wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej. Konkursy były adresowane do dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych (konkurs plastyczny „Zdrowy styl życia. Bioróżnorodność łąk i pastwisk”) oraz do uczniów klas 7 – 8 szkół podstawowych (konkurs na pracę plastyczną/komiks „Jestem eko. Jak wytwarza się sery?”) województwa podkarpackiego. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom konkursów za piękne i pomysłowe prace.
Jednocześnie informujemy zwycięzców, że uroczyste rozdanie nagród laureatom odbędzie się w dniu 15 grudnia 2023 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie, ul. Starzyńskiego 17. Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami.

Protokół
„Zdrowy styl życia. Bioróżnorodność łąk i pastwisk”
klasy 4-6

Protokół