You are currently viewing „IDĘ, BIEGNĘ, JADĘ DLA PATRONA”

„IDĘ, BIEGNĘ, JADĘ DLA PATRONA”

  • Post category:Aktualności
Drodzy Rodzice oraz Uczniowie
W tym roku będziemy obchodzić 30-lecie nadania imienia naszej szkole. Chcemy uczcić naszego Patrona – Prymasa Tysiąclecia – różnymi inicjatywami. Jedną z nich będzie Memoriał błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Będzie on przebiegał dwutorowo. Pomysłodawca akcji – pan Rafał Grela pokona na rowerze trasę 370 km od naszej szkoły do Zuzeli- miejsca urodzenia Patrona, w ciągu 24 godzin. Zapraszamy całą społeczność szkolną – nauczycieli, uczniów i rodziców do pokonania takiego samego dystansu, podzielonego na odcinki – w ciągu całego miesiąca – wybierając dowolną aktywność: bieg, marsz, pływanie, jazdę na rowerze, hulajnodze, rolkach. Zbliżają się majowe wolne dni. Wykorzystajmy je podejmując tę inicjatywę – „IDĘ, BIEGNĘ, JADĘ DLA PATRONA” – indywidualnie, rodzinnie, grupami klasowymi – dowolnie. Ważne jest, aby wzbudzić intencję – dla Patrona oraz zanotować dystans, który został pokonany i przekazać go organizatorom. Przy głównym wejściu do szkoły stanie specjalne pudełko, do którego będziemy wrzucać karteczki z informacjami – imię i nazwisko, klasa, pokonany dystans i rodzaj aktywność, np. bieg, rower. Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły oraz rodziców i rodzeństwo naszych uczniów. Podliczaniem kilometrów zajmie się pani Małgorzata Pyziak, a oznaczaniem na specjalnej mapie pokonanego dystansu pani Małgorzata Niedziółka. Uczniowie biorący udział w akcji zostaną nagrodzeni przez wychowawców wpisem do dziennika, po podsumowaniu wyników.  Z całego serca zapraszamy wszystkich do udziału!
Zespół Prymasowski przy SP 25
Koordynatorzy: Małgorzata Pyziak i Małgorzata Garlak-Niedziółka
Plakat wykonała Jolanta Bojda