You are currently viewing Dzień Rodziny i pożegnanie klasy 3c

Dzień Rodziny i pożegnanie klasy 3c

Kochamy Was całym sercem
I radości chcemy dać Wam jak najwięcej,

Nasze buzie uśmiechnięte,
ślą Wam dziś życzenia piękne.

Pod tym mottem przewodnim, odbył się w piątkowe popołudnie, Dzień Rodziny i Pożegnanie Klasy 3c. Trzecioklasiści wspaniale zaprezentowali liczne, artystyczne talenty. Dla swoich najbliższych: Rodziców, Dziadków, Rodzeństwa i Bliskich, przygotowali, recytacje, piosenki, koncert fletowy, układy taneczne oraz własnoręcznie zrobione upominki. Z łezką w oku obejrzeli prezentację, przedstawiającą ich dotychczasowe lata w szkole, przygotowaną w prezencie przez Wychowawczynię Agnieszkę Lewieniec. Spotkanie zwieńczyło, w ramach kuratoryjnego projektu „Serce i pomoc”, przedstawienie nowej Wychowawczyni – Pani Danuty Twaróg, która w ciepłych słowach pogratulowała uczniom świetnego występu i serdecznie powitała swoich przyszłych Wychowanków i ich Rodziców.

Opracowała Agnieszka Lewieniec