You are currently viewing Jak nauczyć się społecznej aktywności, słuchać nawzajem, szanować i prowadzić dialogi …

Jak nauczyć się społecznej aktywności, słuchać nawzajem, szanować i prowadzić dialogi …

Jak nauczyć się społecznej aktywności, słuchać nawzajem, szanować i prowadzić dialogi …

O tych i innych ważnych sprawach rozmawialiśmy z Naszym gościem i nauczycielami podczas warsztatów z udziałem uczniów z Ukrainy i klasy 6e. Pan Jakub Niewiński jest mentorem i trenerem w Centrum Edukacji Obywatelskiej, są mu bliskie problemy dotyczące wyzwań, jakie stoją przed młodzieżą.

Prelegent był pełen uznania dla naszych uczniów, którzy wykazali się zaangażowaniem i dużą wiedzą w poruszanych tematach. Podkreślił wyjątkowość wspaniałej atmosfery szkolnej i dojrzałość naszych uczniów.

 

Dziękujemy za ciekawe spotkanie i życzymy powodzenia w pracy doktoranckiej.