You are currently viewing HALOWE MISTRZOSTWA RZESZOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 29.11.2023r.

HALOWE MISTRZOSTWA RZESZOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 29.11.2023r.

HALOWE MISTRZOSTWA RZESZOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 29.11.2023r.

ZŁOTY MEDAL W SKOKU W DAL CHŁOPCÓW

Dnia 29.11.2023 reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w halowych zawodach lekkoatletycznych.
Szkołę reprezentowali: Dominik Tittinger 6e, Karolina Szybisty 6e, Milena Husak 7a, Oliwier Rak 7a, Oliwier Niemiec 7a, Hubert Barański 7a, Kacper Kozielec 5c, Miłosz Mikulec 5c, Nikola Binek 5c, Michał Malec 5c, Szymon Papciak 5c, Marcel Kisiel 6e, Anna Szeliga 5c, Lena Kalandyk 5c.

Sukcesem medalowym zakończył się start naszego ucznia z klasy 6e Dominika Tittingera w skoku wzwyż, który zdobył I miejsce. Wielkie gratulacje dla Dominika Tittingera za wspaniały start! Życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych!

Start ten przyniósł naszym uczniom wiele radości. Mieli oni możliwość zmierzyć się z zawodnikami z innych szkół na nowoczesnej hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Radości nie było końca, jest to niesamowite przeżycie dla młodych osób, pełne pozytywnej energii i planów.