You are currently viewing Tak. Pomagam!

Tak. Pomagam!

8 i 9 marca, po raz kolejny miała miejsce Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”. W wybranych supermarketach i sieciach handlowych, dyżurowali wolontariusze, gdzie zbierali trwałą żywność taką jak konserwy, olej, ryż czy makarony. Akcja ma pomóc w przygotowaniu paczek świątecznych dla ludzi ubogich, starszych i samotnych na Święta Wielkanocne.
Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas, także włączyli się w zbiórkę artykułów spożywczych w sklepach Biedronka, Carrefour i Frac. Byli to uczniowie z klasy:1a, 1c, 2a, 3b, 4c, 5e, 6a, 6d, 7b, 8a i 8b, w sumie 34 wolontariuszy, pod opieką nauczycieli i rodziców takich jak: p. Katarzyna Mucha, p. Anna Bacik, p. Alicja Miś, p. Monika Moskwa, p. Monika Szeliga, p. Urszula Sobol, p. Lidia Górka, p. Natalia Prasoł, p. Tomasz Paszkowski oraz ks. Mikołaj Czurczak. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję Caritasu składamy serdeczne podziękowania.
Opracowała: K. Mucha