You are currently viewing Apel w ramach akcji „Pomóżmy zwierzakom”

Apel w ramach akcji „Pomóżmy zwierzakom”

W dniu 5 marca 2018 r. w ramach akcji „Pomóżmy zwierzakom” odbył się apel poświęcony bezdomnym zwierzętom, w którym uczestniczyły dzieci z klas I – III, nauczyciele, pan dyrektor Robert Chłanda oraz zaproszeni goście – pani Katarzyna Pokrzywa z Rzeszowskiego Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt i Rodzice uczniów. Uczniowie klasy 1c i 3e pod opieką mgr Jadwigi Kawy oraz mgr Marzeny Karpińskiej w części artystycznej przypomnieli o właściwej postawie wobec zwierząt charakteryzującej się szacunkiem i empatią. W wierszach i piosence uczyli właściwej postawy i udzielali dobrych  rad w zakresie niesienia pomocy bezdomnym zwierzętom.  Po zakończeniu części artystycznej  głos zabrała pani Katarzyna Pokrzywa, która opowiadała o schronisku, zachęcała dzieci do odwiedzenia go oraz zapraszała na godzinny spacer z bezdomnym psem.

Wszystkim dzieciom wrażliwym na los kudłatych przyjaciół dziękujemy za złożone dary.

Opracowała – mgr Jadwiga Kawa