You are currently viewing Konkurs „Osterstrauss” – rozstrzygnięcie

Konkurs „Osterstrauss” – rozstrzygnięcie

W konkursie wzięło udział 37 uczniów naszej szkoły. Wszystkie prace zachwyciły pomysłowością kompozycji, soczystością i energią barw, znajomością wielkanocnych zwyczajów naszych zachodnich sąsiadów- wszak zabawa poświęcona była wskazaniu wspólnych  elementów kultury polskiej  i niemieckiej.

Komisja w składzie : Elżbieta Pietrusiak, Agnieszka Feliks, Jowita Dziwisz wyłoniła zwycięzców.

w kategorii klasy 5-6

I miejsce ex aequo zajęli:
Amanda Krukar  kl.5a, Dominik Paja kl.6d, Małgorzata Szczepanik kl.6d, Martyna Maroń kl. 6d.

II miejsce ex aequo zajęli:
Daria Bielawska kl.6d, Dominika Kempa kl.6c, Maja Kinasz kl.5a, Zuzanna Matuszewska kl.6d.

III miejsce ex aequo zajęli:
Oskar Bielawski kl.6d, Justyna Stec  kl.5a, Martyna Nazarko kl.6a, Klaudia Kluz kl.5a

w kategorii klasy 7

I miejsce ex aequo zajęli:
Agnieszka Słapińska kl.7b, Wiktoria Mularska kl.7c, Aleksandra Paściak kl.7c, Oliwia Jakubek kl.7b, Klaudia Selwa kl.7b.

Anna Górak kl.7c, Jakub Kolasa kl.7c,

Kornelia Cisło kl.7d, Tomasz Pyź kl.7b

w kategorii  oddziały gimnazjalne

I miejsce ex aequo zajęli:
Szymon Szczepanik kl.2b,Emilia Stanio kl.3c,Zuzanna Parol i Sylwia Dzierżak kl.3b.

Michał Nowicki kl.3c, Marlena Różańska kl.3d, Natalia Nowak kl.2c,
Martyna Szałajko i Julia Kwiatkowska kl.3c, Oliwia Łopatka kl. 2d i Mikołaj Siek kl.2d.

Patrycja Krupa i Milena Sroka kl.3d, Aleksandra Wrzos kl.3c

Uczniowie mogli również zaprojektować kartkę świąteczną. W tej kategorii zwycięzcami zostali:

I miejsce:
Amanda Krukar kl.5a
II miejsce ex aequo:
Patrycja Homa kl.5d,
Jakub Kolasa kl.7c,
Maja Kinasz kl.5a

Dzięki wyeksponowaniu przygotowanych prac na wystawie wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy  i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Wesołych Świąt  życzą organizatorzy:
Agnieszka Feliks
Jowita Dziwisz