You are currently viewing UWAGA!!! DRUGA EDYCJA KONKURSU „DZIECIAKI DO RAKIET”

UWAGA!!! DRUGA EDYCJA KONKURSU „DZIECIAKI DO RAKIET”

Nasza szkoła już po raz drugi bierze udział w konkursie ogłoszonym przez bank BGŻ PNB PARIBAS  w ramach Ogólnopolskiego Programu „Dzieciaki do Rakiet”.  Krótki filmik lub galeria zdjęć ma pokazać radość  jaką niesie ze sobą uprawianie sportu. Na naszych zdjęciach uczniowie klasy Vc pod opieką pani mgr Marzeny Ciupak  wykonują ćwiczenia wprowadzające do nauki gry w tenisa ziemnego. Szkoła, która w tym konkursie zdobędzie najwięcej głosów wygra sprzęt sportowy do gry w tenisa. Głosowanie rozpocznie się 19 listopada, a zakończy 18 grudnia 2018 roku. Głosujcie na nasze zdjęcia wchodząc na stronę www.dzieciakidorakiet.pl, bo to Wy będziecie korzystać z tego sprzętu sportowego na lekcjach wychowania fizycznego.

Opracowała: Jolanta Garbaczewska
Zdjęcia: Jakub Garbaczewski