You are currently viewing Bezpłatny pakiet Office dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkół.

Aby zainstalować pakiet Microsoft Office 365, należy:

• Wejść na stronę edu.erzeszow.pl
  • Zalogować się do systemu przy pomocy konta rodzicielskiego z e-dziennika i wyrazić zgodę na utworzenie konta ucznia
  • Wrócić na stronę główną i zalogować się do systemu przy pomocy konta dziecka z e-dziennika i założyć konto Office 365
  • Zainstalować pakiet Microsoft Office 365

Po zakończeniu instalacji należy zalogować się do dowolnej aplikacji Office (np. Word, OneDrive czy Skype), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

Od założenia konta do pakietu usług Office 365 logujemy się przy pomocy adresu e-mail i hasła użytkownika uzyskanego w czasie rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji i obługi pakietu Office 365 są dostępne w instrukcji zakładania konta na stronie edu.erzeszow.pl.

Poniżej znajduje się film instruktażowy dotyczący zakładania konta oraz logowania się do usługi Microsoft Office 365.