You are currently viewing Finały miejskie w mini koszykówce chłopców

Finały miejskie w mini koszykówce chłopców

W czwartek 13 lutego 2020 r. na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek w Rzeszowie odbyły się finały miejskie w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych -Igrzyska Dzieci. Uczestniczyły w nich zwycięzcy grup eliminacyjnych.
I miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa nr 27, II – Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek, III-Szkoła Podstawowa nr 9, a IV reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 25.
Naszą Szkołę reprezentowali: Gabriel Cierpich kl.5e, Igor Jóźwik kl.5e, Kacper Kulpa kl.6f, Tymon Łuszczyc kl.6d,Patryk Pałac kl.6f, Gracjan Porębski kl.6e, Alan Przyszlak kl.5e, Adam Raczkowski kl.5e, Kacper Rojek kl.5e, Mateusz Sanecki kl.5e, Olivier Tittinger kl.5f, Jakub Zalepiński kl.6c. Opiekun drużyny- Janusz Lis