Zakończenie konkursu „Segreguję, bo warto”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Wychowawcy!

Zakończyliśmy ekologiczny konkurs „Segreguję, bo warto”, odbywający się pod patronatem Prezydenta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca. Jego organizatorem zaś było Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie z Waszej strony. Pokazaliście, że pomimo tak trudnej sytuacji epidemicznej w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, los naszego środowiska nie jest Wam obojętny. Zebraliśmy ogromną ilość plastikowych butelek – 500kg. Gratuluję postawy wszystkim zbierającym.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły klasy 4 a oraz 1 a. Ich uczniowie zebrali odpowiednio ok. 10,5 tys. oraz 4,5 tys. plastikowych butelek. Ogromne brawa i podziękowania dla nich oraz wszystkich zaangażowanych w zbiórkę, którzy przyczynili się do jej niebywałego sukcesu.

Anna Pasieka