You are currently viewing Uroczyste wręczenie nagród w Szkolnych Konkursach Prymasowskich

Uroczyste wręczenie nagród w Szkolnych Konkursach Prymasowskich

W czwartek 24 czerwca 2021 roku o godzinie 10.40 przy tablicy poświęconej Prymasowi Stefanowi Wyszyńskiemu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dwóch Szkolnych Konkursach Plastycznych zorganizowanych w związku ze Świętem Patrona naszej szkoły. Pierwszy przeznaczony był dla uczniów klas 1 – 3 i nosił tytuł „Dzieciństwo Prymasa”. Natomiast w drugim zatytułowanym „Święte słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego” brała udział młodzież z klas 4 – 8.
Oto lista nagrodzonych uczniów: w kategorii klas 1 – 3: Zuzanna Kruk z kl. 3b, Oliwia Trzeciak z kl. 1b, Jakub Kozdraś z kl. 2c, Adrian Grabowski z kl. 3d, Oskar Trzeciak z kl. 3d, Karolina Czeluśniak z kl. 3b i uczniowie wyróżnieni: Blanka Kwiatkowska z kl. 3b, Szymon Papciak z kl. 2c, Aleksandra Hnatyk z kl. 2c, Wojciech Rułka z kl. 1a, Marlena Ostrowska z kl. 2a, Maja Luszowska z kl. 3a, Szymon Wiater z kl. 3d, Zuzanna Banasik z kl. 1b,w kategorii klas IV – V: Aleksandra Maciejczyk z kl. 5a, Zuzanna Maciejczyk z kl. 5a, Karina Dziobak z kl. 5a, Andżelika Nowak z kl. 5a, Weronika Kudyba z kl. 4a,w kategorii klas VI – VIII: Pola Szczepańska z kl. 8b, Aron Gieroń z kl. 7e, Karolina Partyka z kl. 6c, Lena Mycek z kl. 6c, Emilia Czeluśniak z kl. 6c.
Nagrodzonym i wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Jolanta Garbaczewska
Zdjęcie: Małgorzata Oczoś