You are currently viewing Rozstrzygnięcie XIII edycji miejskiego konkursu języka angielskiego „Friendly English”

Organizatorzy XIII Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „Friendly English” dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych informują, że w dniu 12 maja 2022 r. odbył się drugi etap konkursu, w którym wzięło udział 31 uczniów (wszyscy zakwalifikowani byli obecni). W załączniku znajduje się informacja o wynikach uzyskanych przez uczniów oraz laureatach konkursu i osobach, które uzyskały wyróżnienie. Nagrody i dyplomy zostaną doręczone do szkół do dnia 8 czerwca 2022 r.

Wyniki

Organizatorzy dziękują wszystkim szkołom za zainteresowanie konkursem (195 uczestników z 12 szkół podstawowych) i wspaniałe przygotowanie uczniów.

Anna Hadała (koordynator konkursu – SP 25 Rzeszów)