You are currently viewing Obchody Święta Niepodległości w naszej Szkole

Obchody Święta Niepodległości w naszej Szkole

  • Post category:Aktualności
Rocznica odzyskania niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego doniosłego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej Szkole w przeddzień narodowego święta odbyła się uroczysta akademia, upamiętniająca 104. rocznicę odzyskania niepodległości. W uroczystej akademii, która rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, w ramach akcji „Szkoły do hymnu”, wzięli udział uczniowie, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy Szkoły. Uczniowie klasy 8e przedstawili program artystyczny o charakterze patriotycznym, natomiast uczniowie klasy 3c wykonali piękny taniec z flagami. Podniosły charakter uroczystości wzbogaciły liczne utwory muzyczne w wykonaniu uczniów naszej Szkoły. Akademia z okazji Święta Niepodległości była dla uczniów lekcją historii i patriotyzmu.