You are currently viewing Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” w naszej szkole.

Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” w naszej szkole.

16 marca 2023 roku zapisani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Do konkursu zostało zgłoszonych 88 uczniów a przystąpiło – 83.

W konkursie są trzy stopnie nagrodzonych: laureaci –  osoby z najwyższym wynikiem – I miejsce, osoby z wynikiem bardzo dobrym – II miejsce oraz ci uczniowie, którzy osiągnęli wynik: wyróżniony czyli III miejsce. Limit punktów ustala corocznie organizator. Wszystkie trzy osiągnięcia są wpisywane na świadectwo szkolne.

W kategorii Żaczek (klasa druga) było 16 uczestników. Wyróżnienie otrzymali: Szular Wojciech 2a oraz Brzeziński Krzysztof 2c.

W kategorii Maluch (klasa trzecia) było 13 uczestników. Wyróżnienie otrzymali: Kwoka Ilona 3c, Paszkowski Bruno 3c, Rusinek Dawid 3a, Hałoń Karol 3c.

W kategorii Maluch (klasa czwarta) było 12 uczestników. Nikt nie został nagrodzony.

W kategorii Beniamin (klasa piąta) było 15 uczestników. Wyróżnienie otrzymali: Krukar Jowita 5e, Tittinger Dominik 5e.

W kategorii Beniamin (klasa szósta) było 11 uczestników. Wyróżnienie otrzymał: Stopa Szymon 6c.

W kategorii Kadet (klasa siódma) brało udział 4 uczestników. Wyróżnienie otrzymał: Kopiec Piotr 7a.

W kategorii Kadet (klasa ósma) wzięło udział 12 uczestników. Nikt nie został nagrodzony.

Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz nauczycielom – opiekunom bardzo serdecznie gratulujemy.  Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczniom na ostatnim apelu szkolnym.

Szkolny koordynator: mgr Małgorzata Pyziak