You are currently viewing Norwegian Circular School Challenge – zamykamy obieg w naszej szkole

Norwegian Circular School Challenge – zamykamy obieg w naszej szkole

  • Post category:Aktualności
🆕 Z dumą informujemy, że po dwóch dniach ciężkiej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy w Urban Lab Rzeszów, podczas Hackatonu „Norwegian Circular School Challenge – zamykamy obieg w naszej szkole”, grupa uczniów klasy 7c (Emilia Chorzępa, Martyna Lelek, Izabela Stopyra, Jakub Chłanda, Michał Oszust oraz Szymon Stopa) zdobyła 🥈 II miejsce! Uczniowie zaprezentowali swój projekt gospodarki o obiegu zamkniętym przed międzynarodowym jury. Pomysł spodobał się tak bardzo, że otrzymali nagrodę wartości 3️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ PLN na jego realizację 💰! Druga drużyna (Wiktoria Cebula, Emilia Świeca, Amelia Jędrusyna, Barbara Śmiechowska, Lilianna Szewczenko i Iga Wiącek) była tuż tuż za podium, a prezentacja jej projektu zrobiła na jury ogromne wrażenie! 🤝 Serdecznie gratulujemy obu drużynom udziału w Hackatonie! Uczniowie pracowali pod kierunkiem pań: Joanny Rachańskiej i Kamili Lew.
Dziękujemy Urban Lab Rzeszów, za takie cenne doświadczenie.