You are currently viewing Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

6 czerwca uczniów klasy Ia odwiedził pan policjant, który jest tatą naszej uczennicy Laury. Podczas spotkania pan policjant opowiedział nam o swojej pracy, pokazał sprzęt, który używa podczas interwencji oraz omówił sytuacje niebezpieczne, które mogą spotkać dzieci podczas nieobecności rodziców. Mówił również o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych zabaw nad rzeką, w górach i innych miejscach wakacyjnego wypoczynku. Odpowiadał też na pytania zadawane przez dzieci, które były bardzo zaciekawione pracą policjanta. Pod koniec spotkania w ramach ogólnopolskiego projektu „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytał nam piękną baśń braci Grimm „Złota gęś”. Panu policjantowi bardzo dziękujemy za spotkanie i poświęcony czas.